Jsme tu pro Vás

Stojíte-li před rozhodnutím jaká společnost Vám bude dodávat materiál, jste na těch správných stránkách. Můžete si být jisti, že u nás naleznete nejlepší poměr mezi kvalitou a cenou.

Předností naší firmy je ochotný a pružný kolektiv pracovníků, který je schopen rychle reagovat na požadavky zákazníků.

Spokojenost Vás zákazníků, rychlé odpovědi na veškeré dotazy, splnění všech Vašich požadavků a přání v co nejkratší době

TO VŠE JE NAŠÍ HLAVNÍ PRIORITOU

Dobře víme, že kvalitní komunikace se zákazníky je dnes na prvním místě zájmu všech prosperujících firem, ale zároveň si uvědomujeme, že ne všichni zákazníci si nutně potrpí na telefonickou komunikaci. Mnozí z nich vyžadují buď osobní, nebo písemný kontakt, a my se jim proto snažíme maximálně vyjít vstříc. V případě,že má zákazník jakýkoliv dotaz,který se týká konkrétního produktu,může se informovat u některého z pracovníků na emailu, nebo telefonním čísle uvedeném v KONTAKTECH na stránkách WWW.TOPENI123.CZ Stránky jsou koncipovány tak, aby byly přehledné a uživatelsky  jednoduché. Stejné zboží, které nabízí jiné obchody nakoupíte u nás v nejnižších cenových hladinách.Pro distribuci zboží po celé České republice  využíváme smluvních přepravních společností, a proto jsme schopni dodat zboží k zákazníkům do 24 hod. po kompletaci objednávky.

Děkujeme za čas věnovaný studiu webových stránek naší firmy. Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás a my jsme připraveni s Vámi nalézt nejvhodnější řešení Vašeho problému.

Jsme tu pro vás

známka kvality nákup na splátky

Identifikační údaje na tomto webu jsou
zkontrolovány dle databáze firem,
IČO a prověřených kontaktů.