Nákupní centrum

 

Náš INTERNETOVÝ OBCHODNÍ DŮM obsahuje v současné době dva tématický zaměřené e-shopy, disponuje řadou funkčností a umožňuje našim zákazníkům rychlé nalezení požadovaného zboží.Nakupující tak nemusí zdlouhavě hledat či procházet ve velkém množství záznamů.

První e-shop www.topení123.cz je  zaměřený na prodej topenářského a instalatérského zboží. Stěžejními sortimenty jsou v naší nabídce kotle plynové,elektrické i na tuhá paliva , krbové vložky či interérová kamna, topidla plynová i elektrická ,radiátory , koupelnová tělsesa , zásobníky a ohřívače elektrické,plynové i nepřímo vyhřívané , široký výběr solárních sestav , čerpadla , regulace , rozvody na topení v mědi , plastu i oceli , systémy pro podlahové vytápění.
K tomu nabízí bezplatné poradenství s profesionálním přístupem.Vše přehledně,kvalitně a za nejnižší ceny,jaké Vám může náš obchod nabídnout. Sortiment je pravidelně obměňován a rozšiřován.Na výběr je více jak 60 000 položek,které pravidelně aktualizujeme. 
Snažíme se být  o krok dále,a  vždy  připraveni Vám poskytnout profesionální poradenství.

                    Společně s Vámi nalezneme pro Vás  ta nejlepší řešení.

Druhý e-shop www.koupelny123.cz pokud hledáte vybavení do koupelen za nejlepší ceny  jste na těch správných stránkách.
Každý už při prvním pohledu vnímá koupelnu podle jejího vzhledu. Určitě by ale byla škoda při tomto hodnocení zůstat. Moderní koupelna nám dnes totiž dokáže nabídnout řadu velmi zajímavých řešení.Vaše rekonstrukce či stavba koupelny nemusí být pro vás noční můrou.Naopak jsme tu, abychom našli společně pro vás to nejlepší řešení.
Zaměřujeme se na panelákové koupelny,koupelny v cihlové zástavbě či na přestavby bytů ve staré i moderní zástavbě.V naší nabídce najdete široký sortiment kvalitních a cenově dostupných výrobků jako jsou vodovodní baterie, vany, umyvadla, WC, pisoáry a bidety, sprchové kouty, sprchové vaničky či bojlery.
 Dále tu naleznete koupelnový nábytek a sanitu - sanitární keramiku-invalidní program.  Veškeré příslušenství pro moderní koupelny provádíme výhradně vlastními profesionálními řemeslníky.K řešení a dodávce koupelen přistupujeme na vysoké profesionální úrovni,preferujeme individuální přístup ke každému zákazníkovi a usnadníme mu výběr té nejlepší koupelny.

                    U nás si každý vybere tu svoji koupelnu
 


známka kvality nákup na splátky

Identifikační údaje na tomto webu jsou
zkontrolovány dle databáze firem,
IČO a prověřených kontaktů.