VÍTÁME VÁS

   V INTERNETOVÉM OBCHODNÍM DOMĚ

 

 

Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.topeni123.cz, který je součástí 

                 OBCHODNÍHO DOMU 123

 

!!! NOVINKA !!!

možnost dopravy přes ZÁSILKOVNA.CZ (do 5kg) ... stačí uvést do poznámky (cena bude přepočítána a zaslána k odsouhlasení)

 

Připravili jsme pro Vás rozsáhlou nabídku topenářského a instalatérského zboží v různých kategoriích.Našim cílem je, abyste
si e-shop www.topeni123.cz zapamatovali jako Váš oblíbený obchod a hledali vždy u nás. Jsme pro Vás zárukou, garancí a kvalitou a doufáme, že si vyberete z velkého množství nabízeného zboží.

 

Náš obchod vyniká především širokým výběrem,skvělými cenami a kvalitními službami.Disponujeme rozsáhlými skladovými zásobami.Náš sortiment je pravidelně obměňován a rozšiřován.K tomu nabízíme bezplatné poradenství s profesionálním přístupem.Vše přehledně,kvalitně a za nejnižší ceny,jaké Vám můžeme nabídnout.

Jsme vynikající volbou pro všechny ,kdo chtějí mít na výběr z širokého sortimentu,požadují kvalitu,spolehlivou a rychlou dodávku.Naše klíčové zákazníky dovedeme ocenit.Samozřejmostí jsou speciální nabídky a individuální přístup.Jednou z výhod jsou smluvní ceny dle dosaženého obratu a potenciálu nákupu v dalším období.

Ve snaze o zefektivnění dopravních nákladů a snížení negativního dopadu na životní prostředí,naše společnost garantuje dopravu zdarma u všech objednávek přesahujících hodnotu 45 000,-Kč bez DPH.

Snažíme se být vždy o krok dále,náš tým je připraven Vám poskytnout profesionální poradenství a společně s Vámi nalézt vždy ta nejlepší řešení.

Stěžními sortimenty jsou v naší nabídce kotle plynové,elektrické i na tuhá paliva , krbové vložky či interérová kamna, topidla plynová i elektrická ,radiátory , koupelnová tělsesa , zásobníky a ohřívače elektrické,plynové i nepřímovyhřívané , široký výběr solárních sestav , čerpadla , regulace , rozvody na topení v mědi , plastu i oceli , systémy pro podlahové vytápění.

       ZKUŠENOST - KVALITA - RYCHLOST - NÍZKÉ CENY

                               To nejlepší co Vám může náš

            INTERNETOVÝ OBCHODNÍ DŮM

                                                      nabídnout

 

 

známka kvality nákup na splátky

Identifikační údaje na tomto webu jsou
zkontrolovány dle databáze firem,
IČO a prověřených kontaktů.