Pouze značkové zboží

Působíme na trhu již více jak 15 let a prodáváme všechny výrobky pouze a výhradně z oficiálních zdrojů. Nakupujeme od domácích výrobců a oficiálních dovozců.Distribujeme pouze zboží, určené a atestované oficiálně pro Českou republiku. Nejedná se o žádný "šedý dovoz".Ke všem výrobkům, které to vyžadují, dostanete originální návod a záruční list.Poskytujeme záruku min. 24 měsíců. Výrobky s možností servisu po celém území ČR můžete reklamovat přímo ve Vašem městě nebo nejbližším servise. 

Žádné pochybné výrobky

  • Nejsme žádní prodejci, provozující prodej tzv. "na koleně".
  • Dodáváme pouze zboží,které je určené oficiálně pro Českou republiku,nejedná se   tedy o žádné pochybné výrobky.
  • Originální návod a záruční list (slouží ve většině případů),dostanete ke všem výrobkům,kterým to náleží..
  • Záruku poskytujeme minimálně 2 roky a na některé zboží z našeho sortimentu i delší dle podmínek daného výrobce.
  • Délka záruční doby je uvedena u každého výrobku jednotlivě.

Mějte taky prosím  na paměti,že veškeré uvedené ceny zboží jsou zcela    konečné,při objednávce nebudete platit ani o korunu navíc.Naší samozřejmostí je daňový doklad.

Tzv. šedý, neboli neoficiální dovoz, je problémem, které se netýká pouze České republiky, ale trápí výrobce, dovozce a prodejce značkového zboží po celém světě. Každý výrobce má v dané zemi svého smluvního partnera, který je zavázán plnit povinnosti nastavené výrobcem. Mezi tyto povinnosti platí zejména poskytování záručního a pozáručního servisu. Ve svém vlastním zájmu tedy zvažte, zda-li vám prodejce, nabízející zboží z neoficiálního dovozu, je schopen poskytnout plnou záruku a zaručí plný odborný záruční a pozáruční servis.
Naší snahou je Vámi objednané zboží dodat v co možná nejkratším termínu.O stavu Vaší objednávky a průběhu odeslání Vás budeme postupně informovat Až se budete příště rozmýšlet, u koho nakoupíte, zkuste zvážit všechna pro a proti.

známka kvality nákup na splátky

Identifikační údaje na tomto webu jsou
zkontrolovány dle databáze firem,
IČO a prověřených kontaktů.